Nieuw Vaarseizoen 2025:
Voor het vaarseizoen 2024 was de vaarplanning helaas aanzienlijk kleiner dan in voorgaande jaren.
Deze inperking is grotendeels het gevolg van de sterk gestegen brandstofprijzen. Voor sommige organisaties is het hierdoor niet langer haalbaar om de brandstofkosten aan ons te vergoeden. Ook zij zijn vaak afhankelijk van sponsoring of subsidies, die onder druk staan of niet toereikend zijn.
We hopen dat de situatie in de toekomst verbetert en dat we in de komende jaren weer meer vaartochten kunnen realiseren.
Zo zorgen we ervoor dat we dit jaar (2025) de grotere klussen gaan realiseren, zoals in april het geplande dokken en vijf-jaarlijkse keuring, en het vervangen van de houtenmast in een aluminiummast daarnaast is diverse schilderwerk buiten en benedendeks onder handen genomen.
Omdat niet alle evenementen zijn bevestigd, is onderstaande vaarplanning 2025 onder voorbehoud!
Trip naar: | Datum evenement: | Evenement: | Opmerking: | Webpagina organisatie: |
Den Helder | Vr 25 jul t/m 27 jul 2025 | Jutterhavendagen | In behandeling | Den Helder |
Amsterdam | Wo 20 Aug t/m Ma 25 Aug 2025 | SAIL 2025 | Gepland | |
Rotterdam | Vr 5 Sept t/m Zo 7 Sept 2025 | Wereldhavendagen 2025 | Gepland | |
Amsterdam | Wo 17 en Do 18 Sept 2025 | Stichting Vaarkracht | Gepland | |
Amsterdam | Winnaar Kidswedstrijd veteranenshirt | Planning volgt |
Last update vaarschema: 23 juni 2025
Om nog even na te genieten van het afgelopen jaar hebben wij hieronder een mooi filmfragment geplaatst van de de (ex)Hr. Ms. Mahu op haar terug weg vanuit Rotterdam (Wereldhavendagen) richting Amsterdam 2023.